Bezbolestná liposukce

 • Zde BENEFITY 
 • Trápí Vás přebytečná kila?
 • Nebo hubnete a některá místa ne a ne zhubnout?
 • Držíte diety, ale nevidíte na svém těle žádný rozdíl?

 

 

 

 

 

Nová metoda Kombinované liposukce, odstraňující nedostatky Liposukce 3. Generace.

Navíc! Jsme zařazeni do programu ,,REVOLUČNÍ HUBNUTÍ - MUDr. OTTO HORÁK. Vyškolená a certifikovaná zdravotní setra jako výživový poradce Vám upraví Váš jídelníček.

Získáte:

 • Počítačový program na redukci Vaší Váhy.
 • Kuchařky a rady co dělat. 

Ceník Služeb: viz ceník


e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Objednávejte se na: 

volejte: 724530051

Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.

 

Jak naše metoda Bezbolestná liposukce 3 a 5. generace funguje?  

 • Ultrazvuková kavitace s eatetickou rázovou vlnou způsobí trvalý rozpad tukových buněk.
 • Světlo červeného laseru na hlavici kavitace přístroje Olypoderma LIPO X prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují.
 • Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Hlavní a zásadní rozdíl je ale v tom, že pomocí červeného laseru dochází pouze ke stimulaci buňky, která má za následek, že se zahájí automatický proces přirozeného štěpení

Radiofrekvenční liposukce rozpustí bezezbytku nežádoucí tuky. 

Lymfatická drenáž napomůže rychlému a šetrnému vyloučení tuku z těla.  

Naše metoda nepoužívá žádné chirurgické zákroky, naopak plně využívá přirozených metabolických procesů lidského těla. 

Zajímá Vás více informací o celém procesu? Výhody a nevýhody dnes nabízeních možností?

Předčtěte si níže nebo nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

Vypnutí pokožky po liposukci.

Ptáte se, co se pak stane s „přebytečnou“ kůží?

 • Tu Vám zpevníme další hlavicí, která v kůži zajistí napnutí kolagenových vláken, čímž vypne pokožku.
 • Vše při jednom ošetření. Tato metoda je podobná jako u IPL (metoda pulzního světla - epilace, fotorejuvenace) a aplikace lze vzájemně kombinovat.
 • Vše probíhá formou velmi příjemné masáže.
 • Pro ilustraci se můžete podívat na video zobrazující revitalizaci kolagenu působením radiofrekvenčního přístroje. 

Doba trvání jedné procedury (např. stehna) může trvat až čtyři hodiny! Počítejte s volným časem.

Nahlédněte do našeho ceníku a vyberte si pro své tělo to nejlepší.

Podrobnější informace o procesubezbolestná liposukce 3 a 5. generaceV první fázi metody Kombinované liposukce používáme kavitační ultrazvukový přístroj s estetickou rázovou vlnou a laserovým světlem 630nm.

Tukové buňky, jejichž počet je dán člověku geneticky, mění pouze svůj objem, nikoliv počet. A právě ty jsou cílem našeho snažení. Pokud se podaří tukovou buňku zničit, nová nenaroste.

Ultrazvuková kavitace s estetickou rázovou vlnou poruší integritu buněk, důsledkem čehož buňka zaniká a uvolňuje do mezibuněčného prostoru (extracelulární matrix) svůj obsah tvořený zejména triglyceridy a částečně také monoglyceridy, v poměru 70:30 (pro triglyceridy). V tomto faktu spočívá největší nedostatek klasické metody liposukce 3. generace, protože dále neřeší zpracování triglyceridů, které nejsou pro odbourávání samotným organizmem ideální formou – jsou to složité tuky, které je nutné nejprve rozštěpit na již zmiňované monoglyceridy a ty dále štěpit a odplavovat z organizmu ven.

Další nevýhodou samotné ultrazvukové kavitace-liposukce je, že se v mezibuněčném prostoru v důsledku působení kavitace na tukové buňky uvolní triglycerid, který může být zbylými tukovými buňkami znova pojmut. Tudíž nedojde k tolik efektivnímu odbourávání tuku.

Výhody naší metody 

Naše metoda do celého procesu vnáší novinku spočívající ve využití červeného laseru. Světlo zároveň s estetickou rázovou vlnou a kavitací prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem těla. Hlavní a zásadní rozdíl je ale v tom, že pomocí červeného laseru dochází pouze ke stimulaci buňky, kde se zahájí automatický proces přirozeného štěpení technologií Radiofrekvenční terapie (RF). Použitím RF terapie dochází vlivem elektromagnetické energie vnímané jako teplo k přeměně zbytkových podkožních tuků, v tukové buňce i mimo ní, z pevné formy triglyceridu na tekutou formu monoglyceridu, jež se následně vstřebávají do lymfatického systému a odbourávají v játrech lépe než triglyceridy uvolněné, ale dále neštěpené při klasické ultrazvukové liposukci.

Proto naše cenově dostupná metoda neinvazivní Kombinované liposukce představuje velmi elegantní a efektivní způsob jak nahradit finančně náročnou, invazivní a bolestivou operační liposukci.

Zajímá Vás porovnání?

 • Samotná kavitace... Dříve obrovský hit.
 • Dnes historická technologie, která je nabízena již téměř v každém kadeřnictví neodborným personálem.
 • Slibované výsledky v nedohlednu a navíc ošetření představuje poměrně velké zatížení pro váš organizmus.(zatížení jater)

Kryolipolýza ano, má však své velké ale...

 • Zmrazení tukových buněk je však pro tělo velmi nepřirozený proces, se kterým se naše tělo běžně nesetká a představuje celkový šok pro organizmus.Zasahuje chladem buňky, které s tukovými zásobami vůbec nesouvisí(pokožka)

 • Přes pokožku se totiž musí dostat chlad až do podkoží, což nezůstane bez následků...
 • Jaký asi musí být vliv krioterapie na pokožku, když nám pod ní mají umírat tukové buňky? Proto těmto technologiím u nás říkáme veliké NE!

Řízená redukce celulitidy

 

Cílem programu Řízené redukce celulitidy je ovlivnit samotnou příčinu vzniku tzv. pomerančové kůže a ne jen její následky. Klíčem ke zdravé pokožce je rovnováha uvnitř organismu, která má zásadní vliv na tvorbu celulitidy. Díky spojení vnitřní a vnější péče máme daleko progresivnější, dlouhodobější a trvalejší výsledky než ostatní systémy. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.