Liposomální vitamíny

SUPERIONHERBS - klikni na: https://www.superionherbs.cz/#5b7d3bc2e2882

 

Liposomální vitamín C

Nejvýkonnější Full-Spectrum antioxidant. Klinické zahraniční studie odkazují vyšší hladinu vitaminu C.

Proč?

Při užití běžné kapsle nebo pilulky, musí tato nejprve projít z úst přes trávicí ústrojí, aby se nakonec vstřebala v tenkém střevě. Během tohoto procesu na ni působí enzymy v ústech a žaludky, trávící kyseliny, žlučové soli a další střevní mikroflory, které rozkládají živiny dříve, než mohou metabolizovat v játrech a dodat tělu potřebné látky. Celý tento proces zpomaluje a snižuje biologickou dostupnost živin. Oproti tomu jsou fosfolipidy nepropustné pro tyto trávicí šťávy. Tím liposomy perfektně ochrání přenášenou látku a ta může doputovat na místo určení. Liposomy jsou mikroskopická částice dopravující výživné látky hluboko do buněk, čili jsou to nosiče účinných látek.

 

Liposomální Vitamin C Výhody:

 • Natural Anti-Aging faktor *

 • Výkonný antioxidant *

 • Naturalní podpora imunitního systému *

 • Podporuje produkci energie *

 • Podporuje regeneraci jater *

 • Podporuje optimální paměť a ostatní mozkové funkce *

 • Podporuje zdravý profil cholesterolu *

 • Podporuje vnitřní žlázy *

 • Podporuje kardiovaskulární zdraví *

 • Podporuje zdravý stav kostí, vlasů, nehtů a kůže *

 • Podporuje tvorbu kolagenu *

 • Podporuje využití Cellular glutathion *

 • Podporuje zdravé dásně *

 

Cena: 2650,-Kč


Liposomální Glutathione  

 

Liposomální Glutathion je nejsilnější přirozeně se vyskytující antioxidant přítomný ve všech lidských buňkách.

Nejvyšší koncentrace glutathionu se nachází v játrech, což je kriticky důležité pro detoxikaci a eliminaci volných radikálů. Akumulace těchto nebezpečných látek – radikálů, může vést k oxidačnímu stresu, který nastane, když generace volných radikálů v organismu přesáhne schopnost těla tyto neutralizovat. Volné radikály jsou vysoce reaktivní sloučeniny, vytvořené v těle za normálních metabolických funkcí. Mohou také vstoupit do těla z okolního prostředí.

Metabolicky a pro omlazení, má Glutathin mnoho funkcí. Například glutathion hraje významnou roli ve fungování imunitního systému organismu. Jeho antioxidant má vlastnost, jenž je nezbytná pro funkci bílých krvinek (lymfocytů), tak, že jim umožňuje dosáhnout svého plného potenciálu. Bez glutationu není zdraví a omlazení.

Glutation neliposomální se do organizmu nedostane, protože jej zničí žaludeční šťávy! Liposomální glutation je jediná forma glutationu, která lze tělu dodat.

 

 

Cena: 2650,-Kč

Liposomální Vitamin D     

Nedávný výzkum ukázal, že vitamin D je nepostradatelný pro těloCo přesně je vitamín D pro naše zdraví tak důležitá? Sečteno a podtrženo, je přímo i nepřímo ovlivňuje většinu z toho, co se děje v našem těle každou vteřinu každého dne. Přínosy pro zdraví vitaminu D3 jsou četné a významné, z posílení kostí a prevenci osteoporózy, k regulaci imunitního systému, udržuje mozek / neurologické zdraví, a dokonce i má na svědomí udržení zdravé tělesné hmotnosti. Hlavní biologické funkce vitaminu D je udržovat normální hladinu vápníku a fosforu. Vitamin D pomáhá při vstřebávání vápníku, což pomáhá vytvářet a udržovat silné kosti. Používá se samotný nebo v kombinaci s vápníkem, pro zvýšení hustoty kostní minerální a snížení zlomenin. V poslední době se výzkum také naznačuje, že vitamin D může poskytnout ochranu před osteoporózou, hypertenze (vysoký krevní tlak), a několik autoimunitních onemocnění. Stovky studií nyní propojily skutečnosti z nedostatek vitaminu D s výrazně vyšším výskytem mnoha druhů rakoviny a mnoha dalších nemocí, včetně nachlazení a podpůrnou  roli imunitního zdraví.

 

 
Cena. 2650,-Kč

 

Liposomal Vitamin B12

 

 Vitamin B12 je nezbytný ve vodě rozpustný vitamin, který se běžně vyskytuje v mnoha potravinách, jako jsou ryby, korýši, maso, vejce a mléčné výrobky. Vitamin B12 hraje důležitou roli v zásobování základními methylové skupiny na proteinu a syntézu DNA. Vitamin B12 se váže na protein v potravinách. Vitamin B12 pomáhá udržovat zdravý trávicí systém a chrání před onemocněním srdce tím, že odolají a zlepšením nezdravé hladinu cholesterolu, chrání před mrtvicí, a  vysokým krevním tlakem.

 S přibývajícím věkem se odhaduje, že nejméně 50% lidí nebude schopna absorbovat B12 v potřebném množství.

Vitamin B12 je potřebný pro konverzi sacharidy na glukózu v těle, což vede k produkci energie a snížení únavy a letargie v těle. Ze všech vitamínů, vitamin B12 je nejsložitější chemicky a biologicky. Bez něj vaše tělo není schopeno fungovat na jeho plný potenciál. Vitamin B12 pomáhá ve zdravé regulaci nervového systému, snížení deprese, stres, a mozku. Vitamin B12 je také důležité pro zdravou kůži, vlasy a nehty. Pomáhá při reprodukci buněk a neustálé obnovování pokožky.

Liposomální Vitamin B12 výhody:

Posiluje energetické hladiny *

Podporuje udržet zdravou váhu *

Zvyšuje Sacharidy / Fat Využití & metabolismus *

Podporuje duševní jasnost / paměť a mozkové funkce *

Natural proti depresi *

Podporuje zdravý trávicí systém a funkce *

Podporuje tvorbu / funkčnost zdravých červených krvinek *

Podporuje optimální funkce centrálního nervového systému *

Potenciální ochrana před Alzheimerovou chorobou a aterosklerózou *

Podporuje zdravou pokožku, vlasy a nehty *

Deficit vitaminu B12 je jedním z nejčastějších nedostatků živin dnes a to z důvodu nedostatečné  hladiny vitaminu B12 v potravinách a špatné vstřebávání vitaminu B12 spojené se stárnutím.  Není možné mít správně fungující štítnou žlázu, aniž by byla adekvátní hladina vitaminu B12 v těle. "

Jedná se o essentialní vitamin důležitý pro téměř všechny životní funkce.

Cellular Vitamin B12 Využívá patentovaný State-of-the-Art liposomálním Absorpční Technology (LAT) poskytuje téměř 100% biologickou dostupnost a absorpci v porovnání s tradičními tablety a formě tablet B12.

Vitamin B12 je známý jako "Energy vitamínu" Vitamin B12 je velmi důležité pro téměř každý z metabolických procesů v lidském těle. Jde o nejvíce potřebný VITAMIN!

 

Liposomal Resveratrol

 

Více než 4000 publikovaných vědeckých studií prokázaly obrovský potenciál zdravotní výhody Resveratrolu. Resveratrol je polyfenol, což je typ Super antioxidant, který se nachází v kůži červených hroznů a mnoha jiných rostlin. Studie prokázaly, že resveratrol aktivuje SIRT-1 Longevity gen, který může vést k delší zdravějšímu životu.

 

Resveratrol se ukázal v koncentrované formě jako jedinečný pro aktivaci lidských genů zodpovědných za dlouhověkost (Anti-Aging), svalů a srdeční zdraví.

Liposomální Resveratrol výhody:

Super Antioxidant *

Natural Anti-Aging vlastnosti *

Silné protizánětlivé účinky *

Podporuje zdravý stav kostí, kloubů, zabraňuje vzniku kardiovaskulárních onemocnění, podporuje zdraví jater *

Natural podpora imunitního systému *

Natural Metabolismus . zvýšení a podpora *

Podporuje optimální paměťové funkce *

Pomáhá při snižování aterosklerózy *

Natural prostředek pro úpravu cukrovky*

 

 

2650,-Kč

Liposomal Curcumin Cu II  

 

Kurkumin, aktivní složka kurkuma, se používá k léčbě mnoha zdravotních podmínek pro tisíce let.

 

Kurkumin a biologická dostupnost Dilema:

 

Klinické studie prokázaly, že kurkumin je bezpečný i při vysokých dávkách, ale má velmi špatnou biologickou dostupnost. Hlavní důvody pro to jsou špatné absorpce, rychlý metabolismus a eliminace. Vedle jeho velmi nízké biologické dostupnosti, je také velmi omezeno využití jeho velmi špatnou rozpustností ve vodě (schopnost být homogenně smísen v kapalině). I s jeho nízkou biologickou dostupností, terapeutická účinnost jasně prokázala kladné účinky při různých lidských onemocnění a je dobře zdokumentována. Molekulární Pharmaceutica poznamenává: ". Zvýšená biologická dostupnost kurkuminu v blízké budoucnosti přinese slibný výsledek pro zdraví obyvatel. Do popředí terapeutických prostředků pro léčbu lidských chorob se dostane kurkumin a tento čas nastal právě teď!

Kurkumin Cu II: Co je Cu II?

 Kromě obrovské výhody tohoto liposomálního zapouzdřený kurkumin, náš výzkum nás vedly k objevování málo známý fakt o kurkuminu. Kurkumin v přítomnosti stopových množství mědi (Cu-II) je nesmírně zvýšenou účinnost proti některým chorobám. Tato zvýšená účinnost je zdůrazněno v tomto citátu z Current Pharmaceutical vzory: "Kurkumin má dvojí role jako antioxidant a prooxidačními v přítomnosti měď Cu (II) a tyto fascinující jevy významně přispět k jeho mnoha léčivými účinky" (2) 

Výhody lipozomálních kurkuminu:

 

Podporuje ,,Natural Pain Aid Reduction,, *

Major Antioxidant *

Silné protizánětlivé ůčinky *

Extrémně robustní vlastnosti Anti-Aging

Přírodní antimikrobiální vlastnosti *

Podporuje zdravá játra, trávicí systém a kardiovaskulární funkce *

Agresivní vůči volným radikálům *

Podporuje optimální  soustředění, paměť, a náladu *

 

2650,-Kč

 

Objednávejte se na:

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

volejte: 724530051

 

Nezvedneme-li telefon, pracujeme. Váš hovor evidujeme a ozveme se Vám.